Otázky a odpovědi

1. Jaké jsou možnosti a ceny doručení?

Nabízíme dvě základní možnosti doručení vašich objednávek. Pokud si přejete doručení přímo domů , využíváme služby Messenger.cz s cenou 190 Kč při max.6 lahvích.  Zde obdržíte olej do druhého dne od odeslání. (cena je pro platbu předem)

Dále můžete zadat doručení na adresu přes Zásilkovnu za cca 110Kč při max. 3 lahvích, nebo 160Kč při 4-6lahvích. (cena pro platbu předem)

Dále nabízíme doručení prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místa. Cena za tuto službu je 79 Kč pro 1-3 lahve a 139 Kč pro 4-6 lahví. (cena pro platbu předem)

Samozřejmě zasíláme u obou dopravců i na dobírku, tam je příplatek pro Messenger.cz 37Kč a pro Zásilkovnu 23Kč

V případě, že byste měli zájem o doručení více než 6 lahví, prosíme o přímý kontakt s námi pro další informace a možnosti doručení.

Eshop vám automaticky nastaví cenu podle výběru dopravce a počtu lahví.

.

2. Kolik je maximální počet lahví v jednom balíku?

Vzhledem k omezením naší dopravní společnosti můžeme v jedné zásilce doručit maximálně 6 lahví. Pokud máte zájem o objednání většího množství, prosím kontaktujte nás, abychom našli optimální řešení doručení.

3. Jak dlouho trvá doručení?

Doba doručení vaší objednávky závisí na zvoleném způsobu doručení. Pokud si zvolíte standardní doručení přes Zásilkovnu, můžete očekávat, že vaše objednávka dorazí během 2-5 pracovních dnů od odeslání. Pokud dáváte přednost rychlejšímu doručení na konkrétní místo, zvolte dopravce Messenger.cz. Balík s olejem obdržíte vždy do druhého dne od odeslání. 

Olej při platbě předem odesíláme hned po obdržení platby, standardně maximálně do druhého dne. Na dobírku odesíláme standardně do 2 pracovních dnů.

4. Zasíláte olej i na Slovensko?

Ano, i našim zákazníkům ze Slovenska můžeme náš olej zaslat. Prosíme jen o jejich objednávku přes email a ne přes systém eshopu. Zasíláme přes Zásilkovnu - Paketa, na výdejní místa i domů. Cena za dopravu je cca 6 - 7eur, domů cca 8eur.

Do emailu prosíme napsat:

celé jméno a příjmení, adresa, telefon, email

počet kusů

adresa vašeho nejbližšího výdejního místa pro případ, že nechcete zaslat domů

My vám obratem zašleme platební údaje a jakmile obdržíme vaší platbu, ihned olej odesíláme.